top of page

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ

KVALITNÍ KOSMETIKA

Nespokojím se s průměrem. Chci pro vás kosmetiku, která odpovídá nejnovějším trendům a vědeckým poznatkům. Přináším zkušenost s kosmetikou vyvinutou špičkovými odborníky, jejíž výjimečné účinky jsou ověřeny klinickými studiemi. Kosmetiku s obsahem účinných látek, které nabízí moderní kosmetický průmysl. Kosmetiku, která je opravdovým luxusním zážitkem.

kosmetika

KOSMETICKÉ PŘÍSTROJE

Pro zvýšení efektů kosmetické péče používám v rámci ošetření kosmetické přístroje. Každý přístroj má více funkcí a tím působí na pokožku jinými fyzikálními úkazy, např. ultrazvuk, světlo či radiofrekvenci. Jednotlivé funkce kombinuji podle stavu a potřeb pleti. Díky tomu si dokáži poradit s většinou problémů a nedokonalostí.

kosmetika Střížkov

PEČLIVÁ PRÁCE

Zakládám si na pečlivě odvedené práci. Těšit se můžete na perfektně vyčištěnou, zklidněnou, vyživenou a zářivou pleť. Vy i vaše pleť dostanete 100% pozornost. Neustále se vzdělávám, abych držela krok s novými poznatky z oboru.

kosmetička Prosek

CÍLENÁ PÉČE

Abych vám dokázala co nejlépe pomoci, důkladná diagnostika pleti je naprosto stěžejní součást každého ošetření. Naslouchám vašim přáním a představám a společně vytvoříme plán, jak jich dosáhnout. Každé kosmetické ošetření je přizpůsobeno aktuálnímu stavu vaší pleti a zahrnuje veškeré kroky, které pleť potřebuje. 

kosmeticka strizkov

PRAVIDELNOST

Jen pravidelnost v péči přináší kýžené výsledky. Chci, abyste získali nejen lépe vypadající pleť, ale každý den si připomněli, že péče o sebe sama je důležitá a má smysl. Součástí každého kosmetického ošetření je konzultace a doporučení postupu domácí péče.

kosmeticka prosek

KONTAKT

Studio TREND

Lovosická 628/38190 00 Praha 9

+420 739 333 789

mojekosmeticka@seznam.cz

bottom of page