top of page
shutterstock_1574116330.jpeg

KOSMETICKÁ PÉČE

Možná už jste nějaké kosmetickou proceduru absolvoval/a a víte jak to chodí...

 

...Nebo třeba ne a ráda byste věděl/a, co vás čeká. Proto bych vám chtěla přiblížit, jak to dělám já a pokusit se vám jednu takovou “kosmetiku” pro konkrétnější představu popsat. 

 

Úkony kosmetické péče rozděluji do 4 kategorií: Analýza, čištění, rozmazlování a estetika.

shutterstock_1564092097.jpeg

Každá první návštěva začíná analýzou pleti (neboli diagnostikou pleti).

 

Představte si ji jako jeden dlouhý rozhovor o vás. Ptám se na všechny aspekty, které souvisí a ovlivňují vaši pokožku.

 

Poté spolu vybereme postup, který bude přímo vám na míru. Zkonzultujeme také domácí péči a jak se o pleť starat doma.

Za odměnu vás pak ráda rozmazlím relaxační masáží obličeje, krku a dekoltu. Masáž je nedílnou součástí každé kosmetiky (s výjimkou velmi aknózní pleti) a má to své opodstatnění.

 

Dále pleť opečuji maskou a ampulemi s vysokou koncentrací účinných látek. Pokožka je po ošetření zklidněná, nasycená, odpočatá.

Jakmile máme jasno, přesuneme se na lehátko a vrhneme se na čištění.

 

Pod pojmem čištění pleti se skrývá odlíčení, povrchové čištění, peeling a hloubkové čištění.

 

Pokud to podmínky a zdravotní stav dovolí, tak pro hloubkové čištění používám ultrazvukovou špachtli v kombinaci s ručním čištěním.

 

V této části se řídím pocity a přání klientky a rozsah čištění vždy přizpůsobím.

V estetické části se postarám o obočí, řasy a nechtěné chloupky v obličeji. Tato část je volitelná - jaké úkony chcete/nechcete je na vás.

JAKOU KOSMETIKOU VÁS BUDU OPEČOVÁVAT?

Jedním z hlavních pilířů mé práce je kvalitní kosmetika. Proto jsem si pečlivě vybrala několik spolehlivých značek, které se staly mými spolupracovníky. 

Jsem ráda, že vám mohu představit kosmetickou značku Dr. Baumann , kterou osobně používám a doporučuji v mém salonu. 

dr. baumann plakat.png

FYLOZOFIE FIRMY DR.BAUMANN

V souladu s motem: “Poslouchej své tělo. Dej mu to, co skutečně potřebuje. Protože je jedinečné…" je filozofií firmy, aby všechny produkty měli optimální snášenlivost a výborné účinky.

 

Každá složka každého výrobku musí mít pro vaši pokožku skutečný přínos nebo být alespoň neutrální. Proto obsahují jen takové látky, se kterými se imunitní systém “nehádá” a ony pak dokážou proniknout do hlubších vrstev pleti, kde harmonizují přirozené procesy v pokožce a tím přispívají k jejímu zdraví a kráse.

Pokladem této kosmetické značky jsou účinné vícevrstvé liposomy, které v jiné kosmetice nenajdete.

 

Jsou tvořeny stejnými fosfolipidy jako buňky naší pleti. Dá se tedy říct, že pečují o pleť pletí. Na obrázku můžete vidět, jak komplexní struktury to jsou.

 

Díky tomu, že jsou liposomy pleti vlastní, dokáží proniknout do větší hloubky pleti než látky v běžné kosmetice a s sebou transportují obrovské množství hydratace a dalších účinných látek. A proto jsou tolik účinné.

liposom nakres.png

ZÁZRAČNÝ LIPOSOM

PRO KOHO JE KOSMETIKA DR. BAUMANN VHODNÁ?

Ať už máte citlivou pleť, kterou je třeba zklidnit, nebo dehydratovanou pleť, která touží po vlhkosti, nebo dokonce aknózní pleť, která potřebuje hojit záněty, tato kosmetika má řešení pro všechny typy i stavy pleti. Reguluje přebytečnou tvorbu mazu, pomáhá při správné obnově buněk a její výrazné anti-aging účinky vás okouzlí.

Dejte své pleti to, co si zaslouží s kosmetikou, která je navržena tak, aby přinášela skutečné výsledky.

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Ale to není vše! Pokud chcete ještě něco navíc a rozhodnete se pro intenzivní procedury jako je PEELING a MIKROJEHLIČKOVÁNÍ, používám účinná séra a kyseliny od značek BioRePeel, Inno, Biomatrix a TimeCode. Tyto značky jsou pro mě synonymem kvality a výsledků, které vám přinesou pocit krásy a spokojenosti.

bottom of page